KURZY "Prázdninové italštiny"

O CO SE JEDNÁ? O VÍKENDOVÉ RYCHLOKURZY, V NICHŽ SE NAUČÍTE BĚHEM VÍKENDU VŠE, CO POTŘEBUJETE PRO SVŮJ IDEÁLNÍ PRÁZDNINOVÝ POBYT V ITÁLII. 

Ano, je to možné. Naučit se během dvou dnů tolik, abychom se doptali na cestu, nechali si poradit dobrou restauraci, vybrali si z jídelního lístku. Abyste se ubytovali v hotelu. Jde to anglicky, samozřejmě, ale italština v Itálii otvírá nejedny dveře. A tak pokud budete hovořit italsky, určitě dostanete lepší pokoj. Ale taky si pomohli třeba na policii v případě, že by vás okradli nebo u lékaře. Jakkoli jsou tyto situace nepříjemné, stávají se. A ač je to k nevíře, pokud pojedete obzvláště na jih, moc těch policistů a ani lékařů anglicky nemluví. V Itálii se mluví prostě italsky. 

Momentálně nabízím pouze kurzy individuální, ale pokud by Vás bylo víc, připravuji kurzy pro max. 10 lidí. V domácím prostředí, v italsko - českých rodinách. Nebo v salónku restaurace, kde si pak objednáte italsky italské jídlo. Nejde o to, naučit se perfektně číst i psát. Jde o to, začít rychle mluvit!

Navíc pro Vás připravuji on-line kurz italštiny. S rodilým Italem a profesorem italštiny. 

Pro více informací mne můžete kontaktovat na mém mailu anna@annacymbalista.cz, ev. na tel. 00420/602305673.