Každá smysluplná cesta začíná prvním krokem !

Kdo jsem si můžete přečíst na úvodních stránkách webu. Takže ve zkratce. Toto není cestovní kancelář. Toto jsou projekty pro lidi, kteří nehledají all inclusiv, ani nemají potřebu odškrtávat si položky ze seznamu. Není to o chrtích dostizích, obligátních tříchodových menu a do minuty naplánovaném programu. Zajíc totiž sice dál doběhne, ale želva víc uvidí. 

Dneska je v módě skloňovat slovo udržitelný. Mnohem raději tomu říkám pomalé cestování. A jen tak na okraj, celé hnutí slow - tedy pomalý - začalo, kde jinde, než v Itálii. 

Ale než proniklo do všech oblastí moderního života, šlo o jídlo. Klasická a zdravá, regionální italská kuchyně z čerstvých a lokálních produktů. Proti fast-foodovým řetězcům MacDonald.

Pomalé cestování pro mě osobně však není nic nového. Dělám to tak roky. Jen tomu jinak říkám. Říkám tomu sofistikované cestování a na FB najdete i moji fan page s tímto názvem. @sofistikovanecestovani.

Moje projekty jsou pro lidi, kteří upřednostňují volné cestování a pohodu, ale přesto chtějí poznávat. Organizace cest je však moc nebaví, nemají čas, chuť, a tak zcela samotým se jim zase do světa nechce. Jste to vy? Tak to jste tady správně.

Pozor, tyto projekty nejsou ale o nějakých sportovních výkonech či spaní pod širákem nebo ve stanu. Na to jsou jiní specialisté. A velmi dobří. Moje projekty jsou pro pohodáře a hédonisty, pro které je vedle zážitků taky důležitá atmosféra ubytování a inspiraci nalézají třeba i na talíři. 

Takže jde o cestování a poznávání všemi smysly.

Pracuji s prověřenými zahraničními partnery. Programy ale sestavuji já nebo kvalifikovaní průvodci, kteří destinace důvěrně znají. A rovněž já osobně či někdo z mých kolegů Vás na cestě doprovodíme.

V ROZCESTNÍKU NAJDETE PROJEKTY AGENTURY A ITALSKÝ KLUB 

MAX & Moore - CESTOVNÍ AGENTURA

ITALSKÝ KLUB

SLUŽBY PRŮVODCE 2. STUPNĚ - PRAHA, ČR,  licence ŽIDOVSKÉ MUZEUM V PRAZE (česky, italsky, španělsky)

SLUŽBY TECHNICKÉHO PRŮVODCE

   annaslezakova@centrum.cz