Objednávka eBooku 

Na této stránce si můžete objednat eBook  SALÁTY A PŘÍLOHY TROCHU JINAK  - aneb překvapte sebe i návštěvu neobvyklým salátem či přílohou. 

  • 1
    Objednávám si tímto eBook Saláty a přílohy trochu jinak v hodnotě 350,- kč. Součástí tohoto eBooku je i bonusová příručka Něco menšího k pivu a vínu.
  • 2
    Vím, že tento eBook obdržím v elektronické formě na můj email ihned po zaplacení.
  • 3
    VÍM, ŽE JE TATO PŘÍRUČKA CHRÁNĚNA AUTORSKÝMI PRÁVY, PROTO SE NEBUDU SNAŽIT JI PŘEPOSÍLAT ani NECHÁVAT VOLNĚ KE STAŽENÍ! (Viz všeobecné obchodní podmínky).

Obchodní podmínky najdete zde , ochrana osobních údajů tady. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Saláty a přílohy trochu jinak
Anna Cymbalista

KAŽDÝ DEN BY MĚL BÝT TEN NEJLEPŠÍ!

Příručka tak trochu nevšedních a exotických jídel od zahraničních přátel a z cestovatelských deníků průvodkyně. Nejen velmi chutné, ale taky nápadité a hlavně rychlé. Komu je určena? Všem. Ale především je pro ty, co vždy chtěli za obzor. A to i v přeneseném smyslu tohoto slova. 

REFERENCE

Nikdy by mě nenapadlo, že příloha může být samostatné jídlo. A nebo salát. A jaké! Moc se mi i líbí, že všechny ingredience jsou dostupné a všechny postupy jasně popsané. Navíc jsou recepty opravdu snadné. Stejně tak jako jídla samotná se mi zalíbily i jejich příběhy.
Jana Švestkovápodnikatelka
Miluju neobvyklé a exotické jídlo. A navíc tohle si dokáže uvařit i rozvedený bonviván, jako jsem já. Žádné měření, žádné vážení. Odhadem to opravdu stačí. Co je super, že všechno lehce seženu v každém supermarketu a i když to vypadá luxusně (a taky tak chutná), moji peněženku to nezatíží. Vařím a vařím skvěle. Ale tyhle recepty mě fakt dostaly. Knedlíků, brambor a rýže nebo rozvařených těstovin coby příloh mám už celkem dost. Toto je jiné kafe.
Milan Hrabec programátor
Skvelé, chutné recepty, šetria mi čas co je pre mňa ako podnikateľku s deťmi veĺmi dôležité, určitě doporučujem každému Saláty a přílohy. NAŠLA SOM SA V TOM. Som velmi vďačná za to.
Yvetta TissBabybosspartner, pracuje pro Spa Hotel Imperial Karlovy Vyry
Jedním slovem, tento eBook je FANTSTICKÝ! Tolik inspirace, chutí, barev! Plus ta přidaná hodnota , jak je to všechno proloženo těmi cestovatelskými příběhy a historií potravin. Nejskvělejší jsou ty saláty, já mám hrozně ráda ty kombinace sýrů - ořechů - ovoce - zeleniny, prostě kombinovat neobvyklé chutě. Skvělá publikace, určitě doporučuji.
Eva PecháčováVýživová poradkyně

Potřebujete pomoc?

Napište mi na annaslezakova@centrum.cz .

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.