Chcete dárek pro dítě, který se nebude za pár dnů někde povalovat a překážet ? 

Jediné, co musíte udělat, je kliknout na tlačítko.

Jeho stisknutím pak uděláte první pomyslný krok na cestě, která je opravdu smysluplná. 

Máte-li doma malé dítě, ve věku 4 - 9 let, pak jste tady správně. Málokteré dítě totiž nemiluje zvířátka. A málokteré dítě nemiluje napínavé příběhy. 

Sepsat všechno to, co jsme s naším kocourem Aginem zažili, a to slovy mé dcerky, mi přišlo jako dobrý nápad. Zažili jsme toho totiž opravdu hodně ! Nikdy mě nepřestane udivovat, kolik toho dcerka o kočkách ví. Sleduje naučné seriály, přečetla několik tlustých knih a svého kocoura opravdu dobře zná. Ví, co chce, jak se právě cítí, a taky, co potřebuje. 

Možná, že i Vy sami se dozvíte o kočkách něco nového.

Velmi nenásilnou formou jsem přidala i pár faktů o exotické jihovýchodní Asii. Příběh thajského koťátka Lulu se totiž částečně staví na pravdě. K jeho sepsání mě inspirovala jedna z našich cest. Většina postav existuje. Stejně tak, jako malá bílá kočička.

 Opravdu ji zachránila moje kamarádka z klece na nočním trhu v Thajsku, kde nějakou dobu žila. 

Nikdo kotě nechtěl. Proč ? Bylo slabé a němé. 

Zakomponovala jsem příběh opuštěného kotěte do příběhu sirotka Thai Páj, služky zlé královny. Po mnoha dobrodružstvích však pro obě svítá naděje.

I to mě přimělo k tomu, že jsem se rozhodla o část výtěžku podělit s nadací Srdce na dlani. Je to nadace, jejíž ředitelku znám. Stará se o několik dětských domovů. 

Právě proto v příbězích zvířátek zdůrazňuju, že to nejdůležitější, co člověk může mít, a to jediné, na čem doopravdy záleží, je dobré srdce.

Pokud to s vámi souzní, děkuji. Zakoupením produktu uděláte možná ten symbolický první krok na cestě, která je opravdu smysluplná.  

AŤ JE KAŽDÝ VÁŠ DEN TEN NEJLEPŠÍ ! 

A ať je každý den života Vašich dětí nádherným dobrodružstvím !